Piscina Aquecida Villa
| Wifi Wi-Fi | Privát strand Strand hozzáférés | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Az 1 hálószobás Piscina Aquecida Villa Mongaguá legfeljebb 5 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint a Praia Itaoca, egy 2 km-es távolságra található.
A Praia de Vera Cruz 2,1 km-re, a Plataforma De Pesca Mongagua pedig 10 percnyi autóútra van a Mongaguá városi nyaralótól.
A szálláshely vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A Point Da Picanha dél-amerikai ételekkel kényezteti vendégeit rövid útra a Piscina Aquecida Villa. A Mongaguá városi szállás könnyű hozzáférést biztosít a Jurubatuba vasútállomáshoz, mely 49 km-re fekszik.
- Helyi látnivalók
- Praca de Eventos Dudu Samba1508 km
- Agenor de Campos3878 km
- Plataforma De Pesca Mongagua3974 km
- Centro Cultural Raul Cortez3306 km
- Feira de Artesanato3888 km
- Praia de Vera Cruz1628 km
- Praia Santa Eugenia1427 km
- Agenor de Campos-part1686 km
- Repülőterek
- Congonhas92 km
- Vasútállomások
- Jurubatuba48 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető a Piscina Aquecida Villa kínálatából?
Igen, a Piscina Aquecida Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető magán úszómedencét. - ❓
Mekkora a Piscina Aquecida Villa befogadóképessége?
A Piscina Aquecida Villa akár 5 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A nyaraló biztosít konyhát?
A nyaraló felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Piscina Aquecida Villa területén tartózkodunk?
Mongaguá nevezetességei közé tartozik a Morro da Padroeira és a Praia de Vera Cruz, amelyek 4 km-re, illetve 2 km-re találhatók a Piscina Aquecida Villa területétől. Ezenkívül a Plataforma De Pesca Mongagua (4,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.